fbpx

Захоплююча Португалія

Невипадково девіз компанії Єврозамок – “Якість у кожній деталі”. Після нашого візиту на заводи Tupai та JNF, ми впевнено можемо заявити, що дверна фурнітура, яку ми пропонуємо виготовляється з ювелірною точністю.

Вирішили поділитися з вами враженнями від мандрівки на заводи Tupai та JNF.

Подорож стартувала із зустрічі з нашими європейськими колегами, які організували екскурсію у саме серце виробництва дверних ручок – фабрики Tupai. Що нас вразило, так це злагоджений багатоетапний процес виготовлення фурнітури для дверей, який наша команада мала можливість спостерігали від початку до кінця: від розробки ескізів дверної ручки, окремих її деталей, підготовки матеріалів для фурнітури до завершальних етапів – виготовлення та пакування.

Після цього, наші партнери представели сучасні і стильні колекції ручок, нові надійніші механізми замків та серцевин, інноваційну спеціалізовану фурнітуру та обладнання. Ця зустріч подарувала нам нові ідеї, плани та цілі, і причину бути першими і кращими на ринку України.

Наступна запланована зустріч відбулася з командою JNF – одним із світових лідерів по виготовленню дверної фурнітури. Завдяки якісній продукції, продуманим дизайнам, досконалим механізмам, ця компанія невпинно набирає обертів тепер і на ринку Азії та Далекого сходу. І недаремно, адже пріоритетними якостями JNF є довговічність користування , універсальність та розумні механізми. Наші партнери були раді представити останні новинки ручок та аксесуарів. Команді Єврозамок вдалося оцінити кожну деталь, яка робить цю фурнітуру довершеною. Цікавий досвід співпраці з дизайнерами та інженерами JNF дає нам можливість бути пріоритетними на ринку дверних ручок, серцевин, замків та розсувних системи. JNF – це завжди ідеальні та надійні аксесуари, які зможуть доповнити найвишуканіші інтер’єри.

Отже, вирушаємо додому з новинками для Вас. Будьте попереду разом з Єврозамок.