fbpx

Дверна фурнітура для вашого інтер’єру

Дверна фурнітура, здавалося б на перший погляд, річ мало важлива. Але як би не так. Важко уявити собі квартиру без дверей, а жодні двері – без дверних ручок та замків. Тому, такі аксесуари відіграють, свого роду, захисну функцію, за допомогою якої Ви можете зачинити двері від проникнення сторонніх. 

Але, ручки для дверей можуть бути і красивим елементом інтер’єру кімнати. Як правильно вибрати фурнітуру під дизайн приміщення:

  1. Якщо ви притримуєтесь стилю “Мінімалізм” і для Вас важливо саме простота в елементах декору, то для цього не варто обирати фігурні ручки. Це буде виглядати не естетично, і скоріш за все, така ручка буде притягувати зайву увагу. Оптимальний варіант – дверні ручки на прямій або квадратній розетці. Це стильний та новітній варіант, який підійде для будь-якого сучасного інтер’єру. 
  2. Прихильникам класичного та витонченого стилю, які не люблять різких геометричних ліній пропонуємо обрати дверні ручки на планці. Компанія Єврозамок пропонує розглянути варіанти традиційних кольорів, таких як: стара бронза, латунь, античне золото та срібло, нікель матовий. 
  3. Універсальний варіант для тих, хто все ще вагається зі стилем, дверні ручки на круглій розетці саме те, що Вам потрібно. Компанія “Tupai” пропонує великий асортимент їх форм та видів. Така фурнітура підійде як для квартири, так і для офісного приміщення.

Єврозамок – це місце, де ви завжди знайдете корисну пораду та якісну дверну фурнітуру!