fbpx

Архітектурна практика

Подія, на яку чекають протягом усього року та поспішають всі дизайнери, архітектори, власники бізнесу та провідні компанії на ринку будівництва. Адже протягом двох днів можна з головою зануритись у світ інноваційних рішень, трендових матеріалів та приємного спілкування. Архітектурна практика – це професійний захід для В2В, де кожен знайде, те що шукав. 

Цьогоріч під одним дахом зібралися лише найкращі компанії, знавці своєї справи і ми також не могли пропустити цієї грандіозної події. На виставці ми представили одразу два португальських бренди дверної фурнітури Jnf та Tupai. Нам вдалось створити унікальні по своєму дизайну та функціоналу стенди, які, наче, притягували погляди відвідувачів. Їх неординарність зацікавлювала та спонукала залишитися довше. 

Ми вражали нашими новими моделями дизайнерської дверною фурнітури. Дехто роздивлявся її понад двадцять хвилин, дехто хотів замовити вже одразу. Завдяки ексклюзивності, наші стенди привернули чимало уваги. 

На виставці ми зустріли багато цікавих співрозмовників, які профі своєї справи. Вони приїхали з різних куточків, що було ще приємніше. Архіпрактика надихнула нас та дала багато сил, щоб рухатись далі та створювати для вас ідеальні рішення.