fbpx

EuroЗамок 2018

Дверна ручка та фурнітура для дверей – це точки дотику між людиною і житлом,

відчуття архітектури у твоїх руках…

Компанія EUROЗамок

 

Ми працюємо з 1996 року обравши  курс «Унікальність».  Тільки уявіть  наскільки особливою є робота із предметами, які щодня усім людям допомагають відчиняти двері у великий світ або  їхній власний світ.

Йдеться про фурнітуру для дверей, це – наша сфера.

Винятково якісна і стильна, бездоганна у своєму втіленні та функціональності, від кращих європейських виробників. Бо з такою важливою щоденною місією вона не може бути простою, звичайною, одноманітною чи буденною.

Наша команда

професіоналів EUROЗАМОК перебуває у стані безперервного пошуку чогось вражаючого і нового, унікального продукту, в формулу якого закладено особливий дизайн та провідні технології, успішний бізнес і відчуття домашнього затишку.

Для наших фахівців  дверна фурнітура – щось значно більше, ніж просто ергономічний інструмент. 

“Комунікації з клієнтом, які вражають. Рішення, які допомагають вийти на новий рівень”

Дилери та дистриб’ютори знайдуть у Єврозамку уважного та відповідального партнера для пошуку та доставки якісних продуктів, які не можуть бути доступні у інших місцях.

Наші партнери

  • Виробники дверей
  • Магазини
  • Дизайнери інтер’єру
  • Будівельні компанії
  • Дилери та дистриб’ютори

Хто ми такі

Реальні люди – успішна співпраця

Ми пропонуємо Вам наш досвід, щоб допомогти зробити ваш проект найкращим рішенням. Зразки, літературу, технічну підтримку, натхнення а також бібліотеку архітектурних рішень – все це ви знайдете у нас. Для виробників дверей, що виробляють преміальні та високоякісні продукти, ми пропонуємо ряд найсучасніших засобів та аксесуарів, призначених для таких дверей. Від акустичних і погодних умов випадаючі пороги, регульованих завіс, системи поворотних та розсувних дверей, різні системи доступа та спеціальні елементи та аксесуари – ми постачаємо компоненти найвищої якості для дверних вузлів. 

Наша історія

Компанія EuroЗамок на ринку дверної фурнітури з 1996 року.

Уже понад 20 років ми займаємося реалізацією дверної фурнітури провідних європейських виробників. Під терміном «дверна фурнітура» розуміють набагато більше ніж ручки та замки: це і петлі, відбійники та стопора, дотягувачі, різноманітні системи відкривання-закривання дверей, все для скляних перегородок та дверей, аксесуари, такі як ковпачки, таблички та вентиляційні отвори. Пропонована нами продукція виготовлена відповідно до найвищих світових стандартів, та розроблена провідними європейськими дизайнерами.

Дверні ручки часто є недооціненим елементом дизайну інтер’єру, але при правильному виборі та узгодженні з інтер’єром, вони надають приміщенню унікального шарму.

У нас Ви знайдете лише якісну, стильну, перевірену фурнітуру, що стане окрасою та захистом Ваших дверей!

Наша команда – маленька сім’я, що завжди рухається курсом технічної еволюції та адаптації до економічних та ринкових викликів. Ми шукаємо партнерів для спільного розвитку та звершення нових вершин.

Єврозамок – Якість у кожній деталі!

Коли мова заходить про Лесю, на думку спадають лише слова які починаються з “най” — найтурботливіша, найдобріша, найжиттєрадісніша. У неї особлива аура: її харизма п’янить, вона прекрасний співрозмовник, активна, позитивна і вічно юна. А її внутрішньою свободою та оптимізмом можна лише захоплюватись.

Леся Хамуляк

Такі люди як Мирон Степанович незамінні на роботі, вдома і в колі друзів, він є справжнім прикладом для наслідування, еталоном розсудливості, серйозності і мультизадачності. Якщо його немає, всі розуміють: відсутня рушійна сила колективу! До нього завжди можна звернутися за порадою з будь-якого, навіть найскладнішого питання.

Мирон Хамуляк

«Найчарівніша та найпривабливіша» — ці два слова ідеально описують Марту. Вона витончена, мила, приваблива, усміхнена та впевнена в собі. Їй завжди вдається виглядати бездоганно та йти в ногу з трендами. Марта комунікабельна і весела, здається на світі не існує людини, з якою вона не зможе знайти спільну мову чи домовитися.

Марта Перейма

Краса врятує світ! Особливо, коли мова йде про прекрасних зовнішньо і внутрішньо людей, таких як Наталя. Вона романтична і м’яка, але водночас розумна, серйозна, розсудлива та різносторонньо розвинута. Наталя яскрава, щира та компанійська, а її посмішка заразлива – не повернути її у відповідь просто нереально.

Наталя Ковтун

Вона настільки уважна до деталей, що могла б дати фору самому Шерлоку Холмсу. Досі залишається загадкою, як їй все вдається тримати під контролем, продумувати та прораховувати. Вона не вміє відкладати справи в довгий ящик. І хоча вона справжній міцний горішок, Юлії вдається залишатися справжньою леді: жіночною ,інтригуючою та чарівною.

Юля Бернат

Знаєте фразу «Діло майстра боїться»? Цю приказку було вигадано спеціально щоб описати Юрія. Все за, що він береться буде доведено до кінця і виконано бездоганно! Він не знає слова проблема, не боїться викликів і знає як знайти вихід з будь-якої ситуації. Рух для нього це життя і чим активніше, тим краще!

Юрій Хамуляк

Якщо б його життєву енергію можна було конвертувати в електрику, то він забезпечив би світлом весь Львів. Юрій людина-батарейка, яка заряджає всіх навколо позитивом і оптимізмом, жартівник і добряк, справжня душа компанії. Сучасний Супермен і солодощі це його єдиний криптоніт.

Юрій Горін

Молодий та перспективний, з гарним почуттям гумору, освічений та розумний, спокійний і витриманий. Ярослав завжди готовий до нових пригод та відкриттів. Він з тих щасливчиків які можуть знайти натхнення у найпростіших, щоденних речах. А такий підхід до життя це запорука подальшого успіху.

Ярослав Камінський

EuroЗамок

Надійність.Стиль. Успіх

Зв’затися з нами

Адреса

м. Львів вул. Кульпарківська 160

Години роботи

Пн-Чт: 9:00 - 18:00
Пт:      10:00 - 18:00