fbpx

Нові вражаючі моделі TUPAI

TUPAI нас завжди вражає чимось новим та особливим. Нещодавно компанія випустила чотири моделі нових високоякісних ручок: 4160, 4162, 4163, 4164. Вони виконані на круглій та квадратній розетці 5S. Завдяки цьому, ручка щільно прилягає до полотна та відзначається високою точністю, що створює ідеальний вигляд виробу на дверях. 

Нові моделі виготовлені з латуні, що свідчить про їхню надійність, мають міцне покриття, яке стійке до подряпин та стирання. Такі ручки ви з впевненістю можете використовувати для дверей з частою експлуатацією. Наприклад, для номерних фондів готелів, офісів, кабінетів, шоурумів.

Витончені та оригінальні форми ручок здатні доповнити будь-який ваш інтер’єр, додати йому шарму та стануть родзинкою на ваших дверях.  Усі чотири моделі доступні у семи кольорах: латунь полірована, хром полірований, хром матовий, нікель матовий, чорний нікель, чорний, титан, тому ви точно знайдете саме свою ідеальну ручку.

Ми підбираємо для вас лише якісну і надійну фурнітуру, яка відповідає усім європейським стандартам та створена щоб дарувати вам комфорт.