fbpx

Тренди інтер’єру у 2020 році

Як правило, тренди інтер’єру пов’язані з подіями, які відбуваються довкола нас. Темп та спосіб життя в певній мірі визначають, яким має бути інтер’єр і на що орієнтуватися при його формуванні.

У тренді мінімалізм. Багато простору, мало акцентів і кольорів. Також в мінімалізмі з’явилися бежеві тони і переважають натуральні  матеріали, як дерево, бамбук, глина тощо. Важливо, щоб навіть елементи декору мали практичну функцію. До такого інтер’єру рекомендуємо дверні ручки компанії Tupai лінії 5S. Стриманість, вишуканість та висока якість чудово впишуться у мінімалізм вашої оселі.

Також на противагу мінімалізму у тренді цього року – максималізм. Для тих, хто втомився від порожніх і нейтральних приміщень. Максималізм –  це поєднання яскравих відтінків, різноманітних фактур і матеріалів. Червоний, зелений, жовтий і синій можуть вжитися в одному інтер’єрі, якщо їх вдало поєднати і обрати відповідні відтінки. До такого інтер’єру можна сміливо обрати дверні ручки компанії JNF із геометричними фігурами, різноманітними візерунками чи навіть шкіряними вставками.

Актуальний еко-стиль. Світлі тони, а ще переважання таких натуральних матеріалів: глина, льон, бавовна, бамбук, деревина, камінь тощо. Адже вони не потребують додаткового фарбування – натуральні кольори і фактури допомагають створити атмосферу тепла і затишку. Дверні ручки від компанії Єврозамок якісні і прослужать вам не один рік, тому для еко-стилю і збереження навколишнього середовища вони підходять ідеально!