fbpx

Тисяча і одне рішення від Єврозамка

Компанія “EuroЗамок” пропонує сучасні рішення, як для бізнесу, так і для кінцевого споживача. Якісна дверна фурнітура не лише вдало доповнює будь-який інтер’єр, але характеризується своїм тривалим терміном експлуатації. Отож, які рішення ми пропонуємо:

  • для кінцевого споживача у нас є не лише великий вибір дверних ручок, але й розсувні системи, різноманітні аксесуари, а також фурнітура для дверей. Тому якщо ви прагнете у своєму домі мати усе якісне та довговічне, то ми з радістю допоможемо із вибором.
  • для бізнесу:
  1. готелі – насамперед, це системи доступу. За допомогою електронного ключа можна гарантувати відвідувачам максимальний комфорт та безпеку. Такі системи доступу від компанії JNF легкі у користуванні для працівників готелю та служитимуть сотні років.
  2. ресторани – обравши класичні дверні ручки, ваш інтер’єр завжди буде у тренді. Враховуючи великий потік відвідувачів щодня, якісні дверні петлі, замки, відбійники і дотягувачі – виконуватимуть свою роботу на відмінно. Ідентифікатори та таблички також можна у нас знайти.
  3. шоуруми, салони краси – вдалим вибором будуть розсувні системи від компанії JNF або ж стильні ручки від компанії TUPAI, які підкреслять ваш стильний інтер’єр або ж стануть його родзинкою.

Ми пропонуємо дверну фурнітуру, яка стане вдалим рішенням для вашого бізнесу чи дому. Обираючи нас, ви автоматично обираєте якість та довговічність!


 

%