fbpx

Антибактеріальні та антиалергенні дверні ручки

Ми завжди дбаємо про безпеку та добробут наших клієнтів. Тому у нашому асортименті, ви можете знайти ручки зі спеціальним покриттям Protection. Це єдине металеве покриття, у якому відсутній нікель. Воно не лише характеризується довготривалою експлуатацією та міцністю, а й захищає від інфекцій, бактерій та мікроорганізмів.

Ефективність покриття Protection науково доведена у результаті лабораторних досліджень: протягом 100 хвилин повністю усуваються бактерії, наприклад, ентерокок, цвіль, дріжджі, сальмонела. Сама протибактеріальна дія покриття досягається завдяки іонам срібла. Важливо, що Protection ефективне проти 650 видів бактерій, вірусів і грибків.

Обираючи дверні ручки із антибактеріальним покриттям для дому, ви обираєте безпеку та комфорт для усіх членів сім’ї. А обираючи – для громадських закладів, ви турбуєтеся про тисячі людей щодня.
Застосування Protection можливе не лише на ручках, а також за запитом і на інших продуктах. Тому, якщо ви у пошуку не лише стильної та якісної дверної фурнітури, але й безпечної, ми з радістю допоможемо. Адже за антибактеріальними та антиалергенними ручками майбутнє. Будьте в тренді та будьте здорові!