fbpx

Весняні тренди дверної фурнітури

Весна – час змін. Якщо вам хочеться змінити штори, меблі чи навіть дверні ручки, то пора діяти. Яка ж дверна фурнітура буде актуальною цієї весни?

Насамперед, ручки із латуні. Латунь є досконалою  і має свою органічну кольорову палітру. Тому дверні ручки з латуні додають в будь-яку кімнату розкоші та витонченості. Погодьтеся, що саме золотий колір фурнітури може стати вдалим доповненням як до однотонного, так і яскравого інтер’єру.
Також на піку популярності – шкіра. Дверні ручки зі шкіряними вставками різних кольорів виглядають не лише максимально стильно, але й дорого. Можете не хвилюватися, що наступної весни знову захочете змінити ручки, бо шкіра в тренді вже декілька сезонів поспіль і не втрачає своєї актуальності.
Цієї весни у тренді сміливі кольори. Тому, якщо ви оберете ручки із геометричними фігурами, візерунками чи просто з кольоровими вставками, точно не прогадаєте! Можна також експериментувати із поєднанням кольорів, наприклад, обрати ручки із різними відтінками одного кольору.

Команда Єврозамка завжди готова втілити в життя ваші найсміливіші бажання. У нашому асортименті не лише якісна дверна фурнітура, а й останні новинки та тренди. Тому, якщо із приходом весни душа бажає змін, то обирайте ту фурнітуру, яка надихає!