fbpx

Винагороди Єврозамок 2021

Нам так приємно було працювати з вами протягом 2020 та тішити подарунками на початку 2021, що ми вирішили знову запустити бонусну програму для професіоналів-партнерів, які працюють з продукцією Tupai та JNF.

Довгоочікувана подорож, новий гаджет чи шопінг з Єврозамок! Обирайте свою винагороду за оформлені замовлення і у 2021-му!

Як працює програма

1 бонусний бал дорівнює 1€ у оплаченій накладній

1. Для участі у програмі винагород потрібно зареєструватися у формі. Якщо у вас виникли складнощі із реєстрацією, зверніться до своїх представників або у офіс компанії за телефоном 0676765608.
2. З кожного оформленого та сплаченого замовлення у Вас накопичуються бали. 1 бонусний бал дорівнює 1€ у накладній. Важливо! Бали нараховуються у закупівельних цінах.
3. Нараховані бали можна обміняти на винагороди, які знаходяться у каталозі винагород. А саме, подарункові сертифікати на техніку, продукти, косметика, паливо та відпочинкові програми.
4. Бонусна програма діятиме з 8 березня до 31 грудня 2021 року (включно). Обрати подарунок можна при наявності необхідної кількості балів. Якщо ви використали свої бали ще до завершення програми, тоді з кожного наступного замовлення вони нараховуватимуться знову. Замовити винагороди можна до 31 січня 2022 року (включно), після цього всі накопичені бали згорають!!!
5. Бали можна обміняти на винагороди щомісячно, із 5 по 10 число кожного місяця, або накопичувати далі. Враховуються всі отримані бали за період до 5 числа поточного місяця. Для обміну балів на винагороди необхідно звертатися за електронною адресою info@eurozamok.ua. У темі листа вкажіть “Винагороди Єврозамок 2021” та Ваше прізвище. У тексті листа необхідно вказати набрану Вами кількість балів та обрану винагороду.
6. Обрати подарунок можна при наявності необхідної кількості балів. Якщо ви використали свої бали ще до завершення програми, тоді з кожного наступного замовлення вони нараховуватимуться знову. Замовлені винагороди будуть передані учаснику протягом 1 місяця з моменту замовлення.
7. За кожну накладну-заявку, яку ми отримали із прізвищем вказаним при реєстрації, учаснику нараховуються бали.
8. Якщо прізвище учасника не вказано, накладна не бере участі у програмі. Це обов’язкова умова!
9. Компанія Єврозамок може здійснювати перевірку накладних, учасників та кількості отриманих балів. У разі виявлення дій, що суперечать умовам програми, всі бали учасника будуть скасовані. Компанія Єврозамок залишає за собою право змінювати постачальника сертифікатів, залишаючи еквівалент сертифікату та зовнішній вигляд подарунків.
10. Усі зареєстровані клієнти самостійно рахують свої бали.
11. У програмі беруть участь бренди JNF, Griffwerk та Tupai, окрім моделей Tupai 2275, 3089, 3099.

1500 балів

3000 балів

5000 балів

9000 балів

12000 балів

24000 балів