fbpx

Рішення для B2B сегменту

Організація простору та дотримання правил безпеки є найважливішими складовими успіху для бізнесу. Ми знаємо, як зробити ваш простір функціональним, оригінальним, стильним та надійним. І, як втілити у життя навіть найвибагливіші проекти, що потребують особливих зусиль.

У нас зібрана тільки та продукція, яка сертифікована у країнах Європи. Це значно допомагає у реалізації комплексних рішень для вашого бізнесу: шоурумів і виробників дверей, готелів, торгових центрів, офісів, виробничих приміщень та інших.

Для шоурумів і виробників дверей ми завжди можемо запропонувати фурнітуру, яка буде гармонійно поєднуватись з вашою продукцією. Ви зможете особисто підібрати ручки, замки, дотягувачі та петлі під будь-який тип дверей та вигідно представити їх.

Знайдете усі потрібні елементи фурнітури для готелів, які ідеально підійдуть до дизайну дверей номерного фонду та вражатимуть своєю функціональністю. І забезпечать належний комфорт, а головне – безпеку для гостей. Окрім дверної фурнітури, у нас представлені колекції аксесуарів для санвузлів та меблів. Це дозволить оформити всі номери в одному стилі та додати індивідуальності інтер’єру, доповнити його.

Торгові центри – вони також потребують особливого формату обслуговування. Лінійки сантехнічного обладнання та рішення для людей із інвалідністю які є у нас, відповідають усім світовим стандартам. Отож, ви можете бути повністю впевнені у своєму виборі.

Функціональні офіси зі всіма сучасними тенденціями, які можуть забезпечити надійну роботу. Ми підберемо для вас бездоганну фурнітуру, яка здатна виконувати велику кількість циклів, що є важливим для комфорту.

Для створення належних умов праці у виробничих приміщеннях у нас підібрана надійна та витривала фурнітура. А системи доступу допоможуть зробити весь робочий процес безпечним.

Ми постійно в пошуках нових продуктів, щоб задовільнити всі ваші потреби, потреби ваших працівників та гостей. Нам завжди вдається швидко реалізувати замовлення, завдяки великим складським запасам. З нами легко, якісно і надійно!