fbpx

Інновації дверної фурнітури

EuroЗамок – це рух вперед і підкорення нових вершин. Ми завжди в пошуку чогось нового, унікального, сучасного та довершеного. Тому понад 20 років займаємось реалізацією якісної європейської дверної фурнітури.  І для нас це щось набагато більше, ніж ручки й замки – у кожному елементі ми бачимо щось особливе.

Наша продукція – це дотримання світових стандартів, якість та стиль. Тому, у цьому каталозі, ми поділимось з вами інноваціями від наших партнерів, які точно змінять ваше уявлення про дверну фурнітуру.

Наприклад, Tupai – португальський розробник дверної фурнітури і аксесуарів для дверей, має найсучаснішу виробничу лінію в Європі. Їхні вироби виділяються сучасним новаторським дизайном, адже компанія постійно інвестує в новітні технології виробництва.

Ще один бренд представлений у нас – це португальська компанія JNF, яка здатна реалізувати будь-які архітектурні проекти, додаючи їм функціональності та особливості. Вони роблять акцент на дизайні та дослідженнях. Бренд JNF вже не раз отримував нагороди в області створення й оформлення інтер’єрів.

Наші партнери – професіонали своєї справи і така співпраця завжди приносить нові цікаві проекти.

Ми рухається курсом технічної еволюції та адаптації до економічних і ринкових викликів. Тому у нас ви знайдете завжди якісну, стильну та перевірену дверну фурнітуру.