fbpx

Незабутня подорож в Португалію

Пам’ятаєте нашу подорож в Португалію? Це було так круто, приємна компанія, нові місця і багато-багато позитиву. Разом з партнерами ми релаксували біля басейну, біля океану, насолоджувались спілкуванням, заходом та сходом сонця. Знайомились ближче з країною, з її чудовою природою та одне з одним.

В Порто на фабриці Tupai нас тепло зустріли та провели чудову екскурсію. Нам випала унікальна нагода поспілкуватися з власником компанії та його командою, побачити всі робочі процеси та дізнатися багато нового про саме виробництво. Неймовірно спостерігати як все відбувається з середини, масштаби просто вражаючі. 

Ці незабутні спогади залишились у нас назавжди та надихали цілий рік. Ви теж можете відвідати цю чудову країну, отримати море натхнення, а то й цілий океан.  

Ви ж не забули про наш конкурс для партнерів?  Він ще досі триває і вже навіть з’явились перші кандидати на перемогу. То ж маєте чудову змогу цього року поїхати з командою EuroЗамок в Португалію. Обіцяємо, багато цікавих моментів та вражень.

Дивіться, як це було минулого року, ми вже з нетерпінням чекаємо нової подорожі. Приєднуйтесь!