fbpx

Фурнітура для вхідних дверей

Перше враження, яке створюється про ваш заклад чи оселю – це вхідні двері. Перший дотик, який запам’ятається – це дверна ручка

Приголомшуйте своїх гостей якісною фурнітурою. Зверніть увагу на функціональність – для вхідних дверей вона ще більше важливіша, ніж для міжкімнатних, адже тут важлива безпека та надійний захист. Додайте до дверей замок, який зможе надійно оберігати. Ручку, яка виконуватиме велику кількість циклів, та буде стійкою до атмосферних впливів, а головне – приємною на дотик та стильною. Дотягувач, що забезпечить комфортне закривання і допоможе самостійно впоратись з дверима гостям із особливими потребами. Дверні петлі, що здатні витримати будь-яке навантаження полотна. Звичайно ж і вічко, його важливо підібрати під колір всієї фурнітури. 

Також важливе значення має також матеріал виготовлення. Так як зовнішні двері мають найбільший вплив перепадів температур при експлуатації, адже назовні може бути  – 20°C, а у середині приміщення +25°C чи влітку близько +30°C. Найбільш практичним матеріалом є нержавійка, але латунні ручки дають нам величезну кількість форм та стилів, які можна підібрати під зовнішнє оздоблення усього будинку.

Обирайте, лише найкраще, адже якісна фурнітура – це ознака найвищої степені гостинності.