fbpx

Винагороди Єврозамок 2020

Довгоочікувана подорож, новий гаджет чи шопінг з Єврозамок! Обирай свою винагороду за оформлені замовлення!
Ми завжди відкриті до взаємного розвитку та співпраці, тому розпочали бонусну програму для професіоналів-партнерів, які працюють з продукцією Tupai та JNF. Реєструйся за посиланням у нашій програмі та дізнайся всі умови “Винагороди Єврозамок 2020”.

Як працює програма

Крок 1. Реєструйся
Крок 2. Замовляй та оплачуй
Крок 3. Накопичуй бали
Крок 4. Обирай подарунок та обмінюй бали у каталозі винагород
Крок 5. Продовжуй накопичувати бали для винагород до 25 грудня 2020 року

1 бонусний бал дорівнює 1€ у оплаченій накладній

 1.  Для участі у програмі винагород потрібно зареєструватися у формі.
 2. З кожного оформленого та сплаченого замовлення у Вас накопичуються бали, 1 бонусний бал дорівнює 1€ у накладній. Беруться до уваги накладні оформлені та оплачені у період дії програми.
 3. Нараховані бали можна обміняти на винагороди, які знаходяться у каталозі винагород. А саме, подарункові сертифікати, техніка,гаджети, засоби догляду та відпочинкові програми.
 4. Бонусна програма діятиме з 5 березня до 25 грудня 2020 року (включно). Обрати подарунок можна при наявності необхідної кількості балів. Якщо ви використали свої бали ще до завершення програми, тоді з кожного наступного замовлення вони нараховуватимуться знову. Замовити винагороди можна до 5 січня 2021 року (включно), після цього всі накопичені бали згорають.
 5. Бали можна обміняти на винагороди із 5 по 10 число кожного місяця, або продовжити накопичувати бали. Враховуються всі отримані бали за період до 5 числа поточного місяця. Для обміну балів на винагороди необхідно звертатися за електронною адресою info@eurozamok.ua. У темі листа вкажіть “Винагороди Єврозамок 2020” та Ваше прізвище. У тексті листа необхідно вказати набрану Вами кількість балів та обрану винагороду.
 6. Обрати подарунок можна при наявності необхідної кількості балів. Якщо ви використали свої бали ще до завершення програми, тоді з кожного наступного замовлення вони нараховуватимуться знову. Замовити винагороди можна до 5 січня 2021 року (включно), після цього всі накопичені бали згорають.
 7. За кожну накладну-заявку, яку ми отримали із вказаним прізвищем при реєстрації, учаснику нараховуються бали. Якщо прізвище учасника не вказано, накладна не бере участі у програмі. Це обов’язкова умова!
 8. Компанія Єврозамок залишає за собою право на перевірку накладних та учасників та кількості отриманих балів. У випадку виявлення неправомірних дій, всі бали учасника будуть скасовані.
 9. Всі клієнти ведуть самостійний підрахунок балів.
 10. У програмі приймають участь бренди Tupai та JNF.
 11. Моделі Tupai 2275, 3089, 3099 не приймають участі у програмі.

1500 балів

3000 балів

5000 балів

9000 балів

12000 балів

24000 балів