fbpx

TUPAI

Tupai — це бізнес, заснований Хоакіном Крузом за допомоги та з підтримкою його синів. Те, що 40 років тому було лише ідеєю, тепер є великою групою людей які щодня працюють з метою піклування про кожного клієнта та партнера як про члена власної сім’ї.

Tupai чудово розуміють головну потребу покупців – зробити свій дім чи офіс кращим, красивішим та більш функціональним не витрачаючи при цьому надто багато часу. На сьогодні існує грандіозна кількість дизайнів інтер’єру і ця компанія виробляє приголомшливі дверні ручки для внутрішнього чи зовнішнього оздоблення, замки та петлі, ручки для шафок й тумб, фурнітуру в будь-яку кімнату аби додати якісний завершальний штрих до ремонту.

Компанія використовує виключно матеріали найвищої якості для своєї продукції — нержавіючу сталь, латунь та цинкові сплави. Отже, крім привабливого вигляду, фурнітура Tupai прослужить надзвичайно довго.

Товари Tupai це більше, ніж прилади для відкривання і закривання дверей. Це невідмінна частина тематики дизайну кімнати. Характерний стиль компанії — мінімалізм і класика — ідеальні варіанти для тих, хоче знайти аксесуари які ідеально підійдуть до будь-якого інтер’єрного рішення. Тож якщо через певний час ви вирішите кардинально змінити вигляд свого дому, можна буде не хвилюватися через заміну фурнітури. До того ж, продукція даного бренду зможе стати стильною оздобою та навіть подарувати нове життя старим шафкам, дверям чи вікнам. Практичність та висока якість, краса та універсальність — ці слова якнайкраще характеризують даного виробника.

Команда Єврозамок пропонує вам звернути увагу на вироби Tupai. Ми впевнені, вони вам обов’язково сподобаються.