fbpx

Якість у кожній деталі

м. Львів, вулиця Кульпарківська, 160

Телефонуйте: (067) 676-5608

Реєстрація для професіоналів

Обов’язково зареєструйтесь! Нехай інформація буде вашою, а не під замком. У найкоротші терміни після реєстрації на поштову скриньку буде надіслано доступ до 3D моделей нашої продукції. Це неодмінно знадобиться для ваших проектів та ідей.

Компанія EUROЗамок

 

Ми працюємо з 1996 року обравши  курс «Унікальність».  Тільки уявіть  наскільки особливою є робота із предметами, які щодня усім людям допомагають відчиняти двері у великий світ або  їхній власний світ.

Йдеться про фурнітуру для дверей, це – наша сфера.

Винятково якісна і стильна, бездоганна у своєму втіленні та функціональності, від кращих європейських виробників. Бо з такою важливою щоденною місією вона не може бути простою, звичайною, одноманітною чи буденною.

Команда EUROЗамок

У нашій команді працюють люди, які у дверній фурнітурі бачать щось більше, ніж просто елемент дверей.  Це ціла філософія: філософія красивого дому та зустрічі з ним, перше враження від нього, правильні наголоси і вдалі акценти до характеру і стилю Вашого житла.

 

Надійність

Дбаючи про надійність, фундаментом нашої компанії вважаємо якість. Якість у кожній деталі:  починаючи від самого продукту,  роботи і знань команди та допомоги на усіх етапах співпраці. Саме якість визначає надійність.

 

Успіх

Ми переконані, що єдиний спосіб зробити видатну роботу – любити те, що робиш. Ми дуже любимо те, що ми робимо. Тож успіхом готові ділитися.

Стиль

Натхненна елегантність, вишукана точність, продуманість деталей і блиск. Цими ознаками описують стиль. А також фурнітуру від EuroЗамка. Ми довіряємо своєму смакові і він нас не підводить.

EuroЗамок

Надійність.Стиль.Успіх

Зв’язатися з нами

Адреса

м. Львів вул. Кульпарківська 160

Години роботи

Пн-Чт: 9:00 - 18:00
Пт:      10:00 - 18:00

 

реєстрація для професіоналів